T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAĞCILAR - Ahi Evren Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Haberler

Ekm

Bilişim Teknolojiler öğretmenimiz Tuncay AYDEMİR tarafından okulumuz öğretmenlerine yönelik 5 Ekim 2017 Perşembe günü, EBA  tanıtım ve içerik yönetimi kursu gerçekleştirildi.

Tem

Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğün tarafından 11-26 Temmuz 2017 Tarihleri arasında (15 Temmuz 2017 tarihi hariç hafta sonları dahil) Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde YGS VE LYS Yönelik Tercih Danışmalığı Hizmeti verilecektir ...

Haz

Okulumuzun tanıtım filmi sizlerle buluşuyor... Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Mrt

Müslümanca yaşam ve değerlerimizi içtenlik ve samimiyet ile faydalı bir söyleşiye dönüştüren hocamıza çok teşekkür ediyoruz, tekrar ağırlamak temennisiyle saygılarımızı sunuyoruz.

Ara

Değerler eğitimi konulu konferansımıza; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa YILMAZ, Belediye başkanımız Lokman ÇAĞIRICI ve konuşmacı olarak Kerim TEKİN beyler iştirak etti. Değerler eğitimi adına okulumuz öğrencileriyle yeni konferans salonunda hasbihal yapıldı.

Katılımlarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

Ock

10. sınıf öğrencilerimize, Fatih Projesi kapsamında 413 adet E-TAB 5 Tablet dağıtıldı. 

Haz

2015 - 2016 Eğitim-Öğretim Yılı Sosyal Ve Kültürel Etkinlikler bültenine sitemiz etkinlikler linkinden ulaşabilirsiniz!

Şbt

Ahi Evren, Bağcılar, Selahattin Eyyübi ve Orhangazi İmam Hatip Liseleri olarak Mersin Silifke Kampındaydık. Silifke yoğurdu, Cezerye´si, Tantuni´si, Cennet-Cehennem Obrukları, Astım Mağarası, Silifke Kalesi, Ashab-ı Kehf´i ve herşeyden önce dostluk, samimiyet, içtenlik, heyecan, coşku ve kardeşlikle gecen bir yolculuk...