Okulumuza ait bilgiler ile birlikte yapılan çalışmalarımızın, faaliyet ve etkinliklerimizin tantıldığı broşürümüzü inceleyiniz.
Broşürümüzde malesef tamamına yer verme imkanı bulamadığımız ancak çok fazla sayıdaki atölyeleri ile hem akademik, hem sosyal, hem sanatsal, hem kültürel ve hemde sportif faaliyetlerde çok faal olan; il ve ilçe çapında yarışmlarda birçok derece elde eden, İstanbul genelinde düzenlene proje yarışmalarına katılarak İstanbul derecesi ve birincilikler elde eden okulumuzda kendi ilgi alanına yönelik çalışmaşlarda yer almaları için yeni öğrencilerimizi aktif ve deneyimli öğretmen kadromuz ile birlikte heycanla bekliyoruz.